O nas

HISTORIA:

Z niewielkiego warsztatu remontowego, utworzonego w 1956 r., powstało znaczące w skali kraju przedsiębiorstwo produkujące maszyny i urządzenia dla młynów oraz elewatorów zbożowych. Zdobywane latami doświadczenie sprawia, że dzisiaj nasze wyroby są niezawodne i cieszą się szerokim uznaniem. Wysoka jakość i umiarkowane ceny – to cechy, które wyróżniają produkowane przez nas nawilżacze do zboża, entoletery, podnośniki kubełkowe, a także urządzenia dozująco – mieszające polepszaczy mąki. Od dawna znana jest również dobra marka przenośników śrubowych ze znakiem firmowym PREMO Wrocław.

Przenośniki te znajdują zastosowanie nie tylko w młynach i elewatorach zbożowych, ale są również wykorzystywane do transportu materiałów sypkich w palarniach kawy, wytwórniach pasz, budownictwie, ciepłownictwie, przemyśle chemicznym, drzewnym itp.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą usługową naszej firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogliśmy w pełni rozbudować naszą ofertę o nowe usługi.

Zajmujemy się wykonaniem całych linii produkcyjnych transportujących materiały sypkie, a także pojedynczych maszyn pod indywidualne zamówienie klientów zgodnie z ich oczekiwaniami. To Państwo decydują jakie parametry powinny mieć wykonane przez nas maszyny i urządzenia.

Posiadamy nowoczesne biuro konstrukcyjne, w którym nasi specjaliści zajmują się tworzeniem indywidualnych projektów całych linii produkcyjnych lub pojedynczych elementów, a także opracowują dokumentację techniczną nowych wyrobów. Nasi pracownicy służą swoim doświadczeniem i pomocą. Z chęcią pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie, pozwolą skompletować, a także wyposażyć oferowane przez nas urządzenia.

Aby zapewnić naszym klientom kompleksową ofertę prowadzimy serwis naszych, jak i innych urządzeń typowych dla branży transportu produktów sypkich. Oferujemy również części oraz elementy zapasowe do wszystkich produktów naszej produkcji. Są to przede wszystkim wały śrubowe, łożyska, koryta, a także spirale ślimakowe.

Dbając o zadowolenie naszych klientów, każde maszyny przed wysyłką przechodzą testy, w których są dokładnie sprawdzane. Tym samym gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oraz dostarczanie wyłącznie sprawnych urządzeń.Współpracujemy z wieloma firmami, które specjalizują się w montażu wykonanych przez nas linii. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.